Rezerwacja internetowa – Nowy Dwór Mazowiecki

 

Uruchamiamy możliwość rezerwacji internetowej na konsultację, USG, gastroskopię lub kolonoskopię w Nowym Dworze Mazowieckim (Gastrolog Tadeusz Szwed). Aby umówić się na konsultację rozwiń zakładkę „Rejestracja” znajdującą się po lewej stronie- wybierz nazwisko specjalisty i usługę a następnie dogodny termin. Następnie należy zaznaczyć „okienko” o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z RODO.

 

 

Wybierając „pracownię endoskopową” zapisujecie się Państwo na badania w znieczuleniu bez udziału anestezjologa – znieczulenie gardła do gastroskopii, znieczulenie dożylne do kolonoskopii (szczegóły w sekcji „kolonoskopia”).
W celu zapisania się na gastroskopię/ kolonoskopię w znieczuleniu ogólnym prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 22-371-69-22 (pon-sob. od 8:30-13:30), lub mail: kontakt@gastroskopia.net – o kontakt prosimy też w każdej niestandardowej sytuacji- zawsze staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom pacjentów.

 

Jeżeli chcą Państwo wykonać jednocześnie USG i badanie endoskopowe (np. wykonać USG jamy brzusznej przed kolonoskopią) należy zapisać się na kolonoskopię i pojawić się w gabinecie przynajmniej pół godziny przed wyznaczonym terminem. W recepcji należy poinformować recepcjonistkę o chęci wykonania USG- badanie będzie wykonane bez konieczności dodatkowego zapisu (jeżeli to możliwe, o dodatkowym badaniu USG, prosimy poinformować recepcję mailem (kontakt@gastroskopia.net) lub pod nr 22-371-69-22 (pon-sob. od 8:30-13:30)).

 

Konsultacje gastrologiczne mogą się odbyć bezpośrednio po wykonanym badaniu- nie wymagają dodatkowego zapisu- o chęci konsultacji należy poinformować lekarza wykonującego badanie.

 

Prosimy nie zapisywać się jednocześnie na badanie endoskopowe i konsultację/ USG do doktora Tadeusz Szweda, gdyż wykonanie dwóch badań w jednym czasie jest fizycznie niemożliwe. Wykonanie USG jamy brzusznej bezpośrednio po badaniu kolonoskopii jest również niemożliwe ze względu na podawane w trakcie badania powietrze.

 

Prosimy pamiętać, że w momencie rezerwacji pozostajemy w gotowości do wykonania usługi w wybranym przez Państwa terminie. W przypadku rezygnacji prosimy o jak najszybsze powiadomienie recepcji ( telefonicznie pod nr 22-371-69-22, 22-371-69-55) lub rezygnację przy użyciu otrzymanej wiadomości mail/sms (celem rezygnacji przy użyciu sms należy odpowiedzieć na sms przypominający o wizycie, a w treści wiadomości wpisać otrzymany ciąg liczb/ liter).
Możliwość zapisów internetowych na pozostałe usługi uruchomimy po przeprowadzeniu testów powyższej usługi.

 

Prosimy o zapoznanie się z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych.