Oferta

Termin wizyty, czy badania staramy się wyznaczać w ciągu najbliższych 7 dni. Dni i godziny przyjęć dostosowujemy w zależności od własnych możliwości oraz potrzeb pacjentów. Dlatego też prosimy każdorazowo o umawianie wizyt telefonicznie (od poniedziałku do piątku w godzinach od 8-20ej oraz w soboty od 9-15ej.). W przypadku problemów z kontaktem telefonicznym prosimy o kontakt mailowy: kontakt@gastroskopia.net. Polecamy też możliwość rejestracji internetowej.

Istnieje możliwość wykonania kilku badań w trakcie jednej wizyty. Konieczne jest jednak wcześniejsze umówienie telefoniczne każdego badania oraz odpowiednie przygotowanie ze strony pacjenta.

W przypadku rezygnacji z wizyty/badania prosimy o kontakt telefoniczny celem zwolnienia terminu dla innych pacjentów.

Obecnie przed wizytą/badaniem konieczne jest jednorazowe wypełnienie ankiety o stanie zdrowia oraz upoważnienia – jeżeli to możliwe proszę pobrać ankietę i upoważnienie i wypełnić je w warunkach domowych. Prosimy o przyniesienie wypełnionych dokumentów i przekazanie ich rejestratorce przed wizytą. Oczywiście możliwe jest również wypełnienie powyższych dokumentów bezpośrednio w gabinecie.

Co nowego:

Rejestracja internetowa
Uruchamiamy możliwość zapisów internetowych -kliknij w niebieski odnośnik-  rezerwacja
Płatności kartą
Od października 2017 istnieje możliwość zapłaty za przeprowadzone badania i konsultacje kartą płatniczą- akceptujemy karty VIsa i Maestro/Mastercard oraz AmericanExpress.
Standardy i procedury
Każdego roku dostosowywujemy nasze standardy i procedury do aktualnych wytycznych i zaleceń. Regularnie wymieniamy sprzęt używany do badań w celu podnoszenia jakości wykonywanych usług i komfortu naszych pacjentów.
Archiwizacja badań
Posiadamy system cyfrowej archiwizacji wykonywanych badań. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonywać dokumentację zdjęciową przeprowadzonych badań jak i nagrywać sekwencje wideo. O chęci otrzymania zdjęć lub filmu z badania prosimy jednak poinformować przed badaniem. Podstawowym wynikiem wykonanego badania jest jego opis.
E-recepta i elektroniczna dokumentacja medyczna
Od stycznia 2020r wprowadziliśmy E-recepty. E-zwolnienia wystawiamy od 2018r.

Prowadzimy elektroniczną dokumentację medyczną pacjenta. Dzięki temu pacjenci otrzymują drukowane recepty i zalecenia, a ewentualne poprawki na receptach nie wymagają ponownej wizyty w naszej placówce.

Badania wykonywane w naszym gabinecie:

Szczegółowy cennik usług na rok 2024 do pobrania.

Badania endoskopowe wykonywane są w znieczuleniu.
Na życzenie wykonujemy badania w „uśpieniu” przy udziale anestezjologa.

Diagnozujemy i leczymy choroby: przełyku, żołądka i dwunastnicy, jelit, wątroby i dróg żółciowych, trzustki, żylaki odbytu.

Z uwagi na charakter schorzeń mogących wystąpić u pacjentów stale współpracujemy m.in. z chirurgami i onkologami.